26 Şubat 2019 Salı

Albatross CC Krem

Herkese merhaba.
Evet hanımlar blogu karistirirken bu yazının ortalama 5 aydır taslaklara unutulduğunu farkettim 😄
Hal boyle olunca da bu güzel CC kremden sizleri mahrum bıraktığım icin cok üzüldüm dogrusu.
Her neyse ben konuya gireyim.
Uzun zamandır deneyimleyip bayıldığım bir krem Albatross Cc krem.


İçeriği tertemiz mis gibiii...
Uzun zamandır aradığım temiz icerikli krem sonunda buldum 💡
Yüksek kapaticilik bekleyenlerler için malesef hayal kırıklığı olacaktır fakat benim gibi saglikli bir cilt görünümü isteyenler icin harika bir secim olacak.
Tertemiz içeriği olsun, ağır kimyasal kokusu almayayım, cilt tonun esitlensin,yüzüm aydinlansin diyorsaniz evet bu ürün sizin aradığınız ürün.
Fakat ben cildimde porselen etkisi isterim yüzümde 1 nokta daha dahi fazladan görünmesin cildimdeki tüm pütürler yok olsun diyorsanız malesef bu krem sizler için uygun olmayacak.
Bu  nedenle de kapatıcı seçimi yaparken insanların neyi önerdiğinden çok sizin neye ihtyazınızın olduğunu belirleyip oa göre hareket etmelisiniz.

Gelelim ürünün etkilerine;
Kırışıklıkların giderilmesine yardımcı oluyor.

Cildin beyazlaşmasına yardımcı oluyor

Cildi zararlı UV ışınlarından koruyor % 30 huş ağacı özü içerir.

Tek dokunuşla iki etki sagliyor Cilt bakımı+Makyaj . Bu çok işlevli krem, temel cilt bakımı ve makyaj tabanı olarak işlev görür. . Tek bir üründe UV koruması(SPF30 / PA ++), kırışıklık giderme ve beyazlatma etkileri mevcut.
Cildi yoğun bir şekilde nemlendiriyor ki bu benim en enn sevdiğim özelliği oldu 👌👏
#albatross  cc krem içerisindeki magnezyum ve kalsiyum gibi mineral bileşenler sayesinde ürünün besleyici yönünü artırıyor. 

Yoğun kapaticilik işeyi bu yazıda aradığını bulamayanlar blogumda arama bölümüne vichy dermablend yazarak harika kapatıcılığa sahip bir fondoten yazısı okuyabilirler.

3 yorum:

Albatross CC Krem

Herkese merhaba. Evet hanımlar blogu karistirirken bu yazının ortalama 5 aydır taslaklara unutulduğunu farkettim 😄 Hal boyle olunca da bu...